Copywriting

*tworzymy wysokiej jakości teksty na strony internetowe, blogi, media społecznościowe i nie tylko

Jak to działa?

*uzyskaj wysokiej jakości teksty, które będą się dobrze czytać

Brief

Research

Realizacja

Publikacja

Dlaczego my?

*tworzymy teksty, które dobrze się czytają, a ponadto przyciągają uwagę czytelników

Unikalność

nasze teksty są unikalne na poziomie 95%, co daje małe prawdopodobieństwo podobnych artykułów. Skutecznie optymalizujemy je również pod kątem SEO, co pozwala na dotarcie artykułów do większej ilości odbiorców.

Poprawność

piszemy teksty poprawne i wolne od błędów ortograficznych, interpunkcyjnych oraz językowych. Teksty są realizowany w sposób ułatwiający ich czytanie, co powoduje, że nasze artykuły są chętniej udostępniane przez czytających.

Double check

dla pewności teksty sprawdzane są przez program antyplagiatowy oraz wykrywający ukryte błędy. Jesteśmy ludźmi, a więc możemy coś przeoczyć, korzystanie z podwójnego sprawdzenia treści powoduje, że ewentualne błędy mogą zostać poprawione.

Terminowość

artykuły dostarczamy zawsze w terminie. W naszej agencji Klient jest priorytetem, co oznacza, że nie pozwalamy sobie na żadne poślizgi, mogące skutkować utratą zarobku Klienta.

Research

przed przystąpieniem do realizacji tekstu zawsze robimy research tematu. Jest to bardzo ważne, mimo obszernej wiedzy na wiele tematów. Dodatkowe poszukiwanie informacji pozwala nam również na większą unikalność, unikając powielania treści już udostępnionych.

Korekta

w przypadku potrzeby korekty treści robimy ją w cenie zlecenia. Czasami się zdarza, że Klient chciałby wprowadzić niewielkie zmiany do artykułu. Nie ma problemu, poprawki robimy w cenie zlecenia, a dodatkowo w trybie priorytetowym!

Masz pytania?

Napisz do nas, a my bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie ofertę. 

Brief

Zainteresowany? Pozwól nam zrozumieć, jakie są Twoje oczekiwania.

FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania

Czas realizacji zlecenia ustalamy indywidualnie. Zależny jest od wielu czynników, takich jak rodzaj tekstu, tematyka, obszerność materiału, który mamy zrealizować, a nawet ilość zleceń, którą mamy w danym momencie do zrealizowania. Jeśli potrzebujesz tekstu, który pojawi się na Twoich stronach szybciej, poinformuj nas o tym od razu, wraz ze szczegółami zlecenia, a my podamy Ci najszybszy możliwy termin, w którym będziemy w stanie oddać gotowy tekst do twojego użytku.

Tworzymy różnorodne teksty, począwszy od postów na social media, artykułów blogowych czy gazetowych, artykuły preclowe, artykuły fachowe, kompletne treści na strony internetowe i inne.

Jak najbardziej. Na każdy tekst udzielamy gwarancji, jeśli Klient chce nanieść poprawki czy dodać coś dodatkowego dokonujemy tego w cenie zlecenia, a ponadto w trybie priorytetowym. Poprawki są nanoszone do momentu, aż Klient zaakceptuje tekst w 100%.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co oznacza, że całe zlecenie również wyceniane jest indywidualnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile będzie wynosiła kwota za zlecenie, skontaktuj się z nami, by omówić wszystkie szczegóły.

Jak najbardziej! Dokładamy wszelkich starań, aby tekst był unikalny na najwyższym poziomie (minimum 95%!). Teksty sprawdzamy przez program antyplagiatowy, który wyszukuje w Internecie podobne wątki i zdania, a w razie potrzeby zmieniamy często powtarzający się szyk słów na inny, który nie został jeszcze użyty, jednak w taki sposób, by materiał czytało się naturalnie. W Devispace nie ma mowy i miejsca o plagiatowaniu.

Jeśli potrzebujesz skutecznej optymalizacji pod kątem SEO, to u nas jak najbardziej jest taka możliwość. Jedyne czego potrzebujemy, to wybrane przez Klienta słowa kluczowe, które my w jak najbardziej naturalny sposób rozłożymy w tekście.