E-marketing

* skuteczne działania w Internecie, które pozwolą na rozwój firmy oraz zwiększenie jej zysków

Jak to działa?

*zwiększ zyski swojej firmy i postaw na jej rozwój w Internecie

Badanie oczekiwań

Analiza dotychczasowych działań firmy

Realizacja

Zwiększenie zysków

Dlaczego my?

*nasze działania skutecznie wspomagają rozwój w Internecie, co bezpośrednio przenosi się na zwiększenie zysków

Dokładna analiza potrzeb Klienta

przed rozpoczęciem zlecenia dokładnie przyglądamy się wcześniejszym działaniom na witrynach Klienta. Analizujemy obecne potrzeby i rozpoczynamy działania, by jak najskuteczniej i, w miarę możliwości, jak najszybciej osiągnąć zakładane cele. Trzeba jednak pamiętać, że niektóre działania potrzebują czasu, by przynieść odpowiednie rezultaty.

Skuteczność

opracowaliśmy własne, skuteczne metody, które pozwalają nam na jak najlepsze dotarcie do Konsumentów. Działania e-marketingowe w naszych rękach, to przyrost zysków i rozpoznawalności marki i jej produktów bądź usług w rękach naszych Klientów.

Indywidualne podejście

Do każdego Klienta, jak i projektu podchodzimy indywidualnie. Oznacza to, że swoje działania e-marketingowe dostosowujemy do Klienta i dobieramy tak, by zwiększyć rozpoznawalność witryny w Internecie oraz produktów i usług w sposób rzeczywisty. Znaczy to tyle, że nie generujemy sztucznych ruchów na witrynach, a ruch pochodzi z faktycznego i zwiększonego zainteresowania witryną.

Masz pytania?

Napisz do nas, a my bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie ofertę. 

Brief

Zainteresowany? Pozwól nam zrozumieć, jakie są Twoje oczekiwania.

FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania

E-marketing to różnego rodzaju działania na poziomie sieci Internet, która pozwala na skuteczne SEO, czyli pozycjonowanie i optymalizację witryny, reklamy Google Ads, remarketing i wiele innych. Połączenie kilku z nich pozwala na poznanie wieku, miejsca zamieszkania czy płci osób, które odwiedzają witrynę, przez co można dostosować ofertę czy reklamy, nawet w czasie rzeczywistym, do Konsumentów, by zachęcić ich do zakupów. Dodatkowo większa widoczność w wyszukiwarkach zwiększa zainteresowanie witryną, przez co Konsumenci chętniej dokonują na niej zakupów.

Działania e-marketingowe powinny być prowadzone stale, by ciągle optymalizować witrynę i być krok przed konkurencją. By mieć najbardziej widoczną i zoptymalizowaną witrynę w sieci, nie należy rezygnować z działań e-marketingowych.

Jako agencja Devispace podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta oraz zlecenia. Wszystkie zlecenia wyceniamy indywidualnie, a wpływ na cenę ma zakres działań, oraz to, jakie cele mają zostać osiągnięte. Jeśli chcesz poznać dokładne ceny, zapraszamy do kontaktu.

Niektóre działania e-marketingowe przynoszą efekty w krótkim czasie. Jednak, aby jak najbardziej wypromować witrynę i usługi należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ działania e-marketingowe to szereg czynności, a niektóre z nich wymagają czasu, by mogły być skuteczne.

Naszym zdaniem jak najbardziej. Obecnie ogromna ilość ludzi korzysta z sieci Internet, która jest niesamowitym narzędziem do rozwoju osobistego, jak i firmowego. Aby być widocznym w Internecie, który jest przepełniony setkami firm i działalności, należy podjąć działania, które pozwolą nam się wyróżnić. Dzięki e-marketingowi jest to możliwe, a większa widoczność firmy przekłada się na jej większe zyski.