Strefa-kobiet.com

Wróć

Zamknij

Dalej

*nawigacja po projektach

Zakres pracy

projekt graficzny

RWD wersja

system CMS

Opis projektu

W ramach współpracy z marką Strefa-kobiet zrealizowaliśmy usługową, responsywną stronę internetową. Celem witryny jest przedstawienie, że strefa kobiet jest profesjonalnym studiem modelowania sylwetki, branży beauty i wellness. Intuicyjna strona w przejrzysty sposób przedstawia atuty oferowanych usług.
Na stronie również są przedstawione historii kobiet, które realizowały swoje marzenia dzięki strefie kobiet. Co powoduję, że inni użytkownicy odwiedzające stronę są zainteresowani i zmotywowani od pierwszych sekund odwiedzania tej strony. Dzięki prostej nawigacji i przejrzystemu układu strony kobiety zainteresowani wejściem do strefy kobiet i skorzystaniem z usług mają możliwość swobodnego poruszania się po prezentowanych treściach. Wszystkie te elementy w połączeniu ze sobą stanowią spójną całość, która efektywnie i efektownie buduje wizerunek marki.

Podziel się tym projektem

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp
Telegram

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Klikając, akceptujesz politykę prywatności i warunki