Pozycjonowanie

Reklama Google

Jak działa pozycjonowanie?

*zwiększamy wzrost widoczności stron internetowych w wyszukiwarce 

Audyt witryny

Opracowanie strategii

On Page SEO & Off Page SEO

Raport działań

Zwiększ swoje szanse na sukces!

*postaramy się, aby wyszukiwarka Google pokochała twoją stronę internetową

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie, czyli optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych. Dzięki pozycjonowaniu strony internetowej zwiększa się możliwość dotarcia witryny do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Obsługa kampanii Google Ads

Potrzebujesz natychmiastowych efektów? Nie ma żadnego problemu! Zaplanujemy, wdrożymy oraz poprowadzimy skuteczną kampanię reklamową, która w szybki i skuteczny sposób dotrze do klientów, będziesz płacić jedynie za faktyczną liczbę wejść na stronę.

Realizacja kampanii reklamowych

W ramach kampanii internetowych pomagamy w dobraniu odpowiednich narzędzi marketingowych. Zorganizujemy i poprowadzimy skuteczną kampanię reklamową, na koniec przedstawimy wyniki oraz statystyki z reklam.

Doradztwo, Konsultacje, Analizy

Chętnie podzielimy się z doświadczeniem z zakresu budowy wizerunku w Internecie. Prowadzimy doradztwo oraz analizy dotyczące rynku e-commerce. Możemy przeprowadzić audyt witryny internetowej czy planowanego przedsięwzięcia marketingowego.

Jak działa reklama Google Ads?

*wdrażamy i prowadzimy kampanie reklamowe Google Ads

Analiza potrzeb

Zaplanowanie strategii

Wdrażanie kampanii

Wyniki/ Statystyki

Masz pytania?

Napisz do nas, a my bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie ofertę. 

Brief

Zainteresowany? Pozwól nam zrozumieć, jakie są Twoje oczekiwania.

FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania

Pozycjonowanie to optymalizacja linków w taki sposób, aby były jak najbardziej widoczne w wyszukiwarkach Internetowych. Dzięki takim działaniom wyszukiwarka wyświetla naszą witrynę wyżej, przez co zwiększa się liczba odwiedzin, co może generować wyższe zyski dla firmy.

Oferta reklamowa skupia się wokół e-marketingu. Korzystamy z dobrodziejstw świetnych narzędzi, które oferuje Google, jak i innych. Reklama zwiększa zainteresowanie witryną, co przekłada się na zwiększenie realnej liczby wyświetleń witryny, co może generować wyższe zyski dla firmy.

Do każdego Klienta, jak i projektu podchodzimy indywidualnie, co oznacza, że cena może się różnić w zależności od oczekiwań, potrzeb oraz wymagań Klienta. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kosztów za usługi, zapraszamy do kontaktów.

Audyt witryny to świetne działanie, w które warto zainwestować przed planowanymi akcjami marketingowymi i nie tylko. Podczas audytu możemy doradzić pod kątem samej witryny, jak i jej prowadzenia oraz doradzić, w jakie działania marketingowe najlepiej zainwestować, by zyski miały największą szansę na wzrost.