Sklepy internetowe

Jak to działa?

*zacznij zarabiać online, sklep internetowy jest dzisiaj koniecznością dla firm chcących sprzedawać

Brief

*analiza potrzeb

Makietowanie

sklepu internetowego

Tworzenie

projektu graficznego

Kodowanie

sklepu internetowego

Wdrażanie

*uzupełnienie treści

Testowanie

sklepu internetowego

Uruchamianie

sklepu internetowego

Obsługa

*wsparcie po wdrożeniu

Czym się wyróżniamy?

*tworzymy skuteczne, nowoczesne i responsywne sklepy internetowe, aby wzmacniać pozycję firm na rynku

WordPress + WooCommerce

tworzymy sklepy internetowe w oparciu o WordPress. Wtyczka WooCommerce jest obecnie najbardziej konfigurowalną i elastyczną platformą.

Unikalność

z nami możesz mieć pewność, że Twój sklep będzie unikatowy i wyróżniający się na tle konkurencji. Nie używamy szablonów, każdy projekt tworzymy indywidualnie według potrzeb i wymagań klienta

Intuicyjne dla klientów

doskonale wiemy, że intuicyjność sklepu internetowego jest bardzo istotna dla odbiorców, dlatego tworzymy łatwe w obsłudze sklepy internetowe, które dobrze sprzedają.

Bezpieczeństwo

bezpieczeństwo – jest to jeden z najważniejszych aspektów. Tworząc sklep internetowy zabezpieczamy dane Twoich klientów jak i sam sklep.

Swoboda płatności

WooCommerce oferuje wiele opcji płatności w tym PayU, Dotpay, BlueMedia, PayPal, TPay, Przelewy24 i wiele, wiele innych, co sprawia wygodę Twoim klientom. 

Dowolna ilość produktów

tworzymy sklepy, w których możesz dodawać nieograniczoną ilość produktów, przy czym sklep zachowuje się tak samo stabilnie, nie tracąc swojej szybkości w działaniu.

RWD

czyli dostępność Twojej witryny na urządzeniach mobilnych, Budujemy strony responsywne i mobilne, abyś był zawsze blisko swoich klientów.

Sprzedajesz co chcesz

za pomocą WooCommerce możesz sprzedawać w swoim sklepie dowolne usługi, towary lub produkty wirtualne.

Poznaj wybrane realizacje

*realizowane przez nas projekty przynoszą faktyczne efekty w postaci wzrostu wartości rynkowej firmy

Masz pytania?

Napisz do nas, a my bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie ofertę. 

Brief

Zainteresowany? Pozwól nam zrozumieć, jakie są Twoje oczekiwania.

FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania

W obecnych czasach, dla wygody użytkowników, istotną sprawą jest kompatybilność sklepów internetowych z każdym urządzeniem, dlatego tworzymy responsywne sklepy internetowe, na których zakupów można dokonać za pomocą każdego urządzenia, w tym mobilnych.

Sklepy tworzone przez naszą agencję na WooCommerce mają limit produktów w wysokości 1 000 000 sztuk! Aby zachować szybkość zalecana jest ilość artykułów do 200 tysięcy.

Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta, jak i projektów. Czas realizacji sklepu internetowego może się różnić w zależności od potrzeb, wymagań, wizji Klienta, jak i aktualnych zleceń do realizacji. Aby poznać czas realizacji najłatwiej i najpewniej będzie się z nami skontaktować!

Aby poznać orientacyjne ceny stworzenia strony internetowej, zapraszamy do naszego cennika. Ceny mogą się różnić w zależności od potrzeb, wymagań czy wizji Klienta na sklep. Aby poznać dokładniejszą wycenę, zapraszamy do kontaktu.

W sklepach internetowych tworzonych przez naszą agencję można sprzedawać dowolne, legalne produkty oraz usługi. Strony tworzymy przy pomocy WooCommerce, co pozwala na ogromną swobodę wyboru płatności dla Klientów sklepu.