Strony internetowe

Jak to działa?

*wyróżnij swoją firmę na tle konkurencji już dziś, bądź lepszy 

Brief

Planujemy

Tworzymy

Kodujemy

Czym się wyróżniamy?

*tworzymy skuteczne, nowoczesne i responsywne strony internetowe, aby wzmacniać pozycję firm na rynku

CMS WordPress

specjalizujemy się w tworzeniu stron WWW opartych na CMS WordPress. Jest to najpopularniejszy na świecie system, 78,8% wszystkich stron internetowych na świecie  zbudowano na tym niezawodnym i sprawdzonym systemie.

Unikalność

z nami możesz mieć pewność, że Twoja strona będzie unikatowa i wyróżniająca się na tle konkurencji. Tworzymy indywidualnie, nie używając szablonów. Spełniamy wymagania i oczekiwania klientów w 100%.

Łatwość w zarządzaniu

stroną będziesz mógł zarządzać za pomocą panelu administratora. Dzięki dopasowanemu do Twoich potrzeb systemowi CMS w łatwy sposób będziesz mógł samodzielnie zmieniać teksty, edytować menu, galerie zdjęć czy dodawać produkty. 

Legalność

czy wiesz, że nie można tak po prostu ściągać zdjęć? Do tworzenia Twojej strony użyjemy tylko legalnie zakupionych zdjęć w dużej rozdzielczości.

RWD

Responsive Web Design, czyli dostępność Twojej witryny na urządzeniach mobilnych, tabletach i różnych  systemach.  Budujemy strony responsywne i mobilne, abyś był zawsze blisko swoich klientów.

Bonusy

Hosting, Domena, Certyfikat SSL, czyli utrzymanie strony internetowej – są dodatkowo płatne. W naszej ofercie to wszystko dostaniesz  za darmo przez okres pierwszych dwunastu miesięcy.

Poznaj wybrane realizacje

*realizowane przez nas projekty przynoszą faktyczne efekty w postaci wzrostu wartości rynkowej firmy

Masz pytania?

Napisz do nas, a my bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie ofertę. 

Brief

Zainteresowany? Pozwól nam zrozumieć, jakie są Twoje oczekiwania.

FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania

Strony tworzymy od A do Z. Jedyne czego potrzebujemy od Klienta to opisanej wizji, jaką ma na swoją stronę internetową – kolorystyka, zakładki, typy menu i inne. Resztą kompleksowo zajmujemy się my.

Tworzymy responsywne strony internetowe, co oznacza, że rozdzielczość strony automatycznie dostosowuje się do ekranu, na którym aktualnie jest wyświetlana. Tworzymy również strony, które są kompatybilne z urządzeniami mobilnymi. Oznacza to, że tworzymy kompleksowe strony internetowe, które da się przeglądać na wszystkich typach urządzeń, oraz w taki sposób, by odczyt witryny był jak najbardziej komfortowy.

Tak, jak najbardziej! Kompleksowość naszej usługi to stworzenie wszystkich treści, które mają pojawić się na stronie, wyszukanie odpowiednich fotografii/grafik i uzyskanie do nich licencji.

Aby strona internetowa była wykonana fachowo, jak i legalnie, niemożliwe jest użycie fotografii lub grafik bez uzyskania na nie licencji. Licencja jest uprawnieniem do użytkowania fotografii lub grafik, co oznacza, że możemy dowolnie wykorzystywać materiały na użytek własny.

Jesteśmy agencją interaktywną, która indywidualnie podchodzi do Klienta, jak i projektów. Czas realizacji strony jest zależny od samego projektu czy aktualnych terminów realizacji. Cenę orientacyjną można poznać w naszym cenniku, jednak jeśli zależy Ci na dokładniejszej wycenie, jak i poznaniu najbliższych terminów, zapraszamy do kontaktu.